Služby

Mezinárodní autodoprava

Využijte služeb naší kamionové dopravy a nechte své zboží dopravit bezpečně a včas do jakékoliv země v rámci EU. Jsme rychlí a především spolehliví. Zaměstnáváme výhradně profesionální řidiče, kteří si dokáží poradit s jakoukoliv situací a stresem. Postaráme se o to, aby Vaše zboží bylo nejen v pořádku přepraveno, ale byla zajištěna i správná manipulace při nakládání a vykládání.

Zajišťujeme přepravu celovozových i kusových (paletových) nákladů. Přepravujeme též nebezpečný odpad.

Vozový park

Náš vozový park disponuje 35 velkoobjemovými soupravami o objemu 120 m3. Tyto vozy pojmou až 38 palet o celkové váze 16 - 24 tun. U vozidel je možnost nakládání zboží z bočních stran, zezadu i střechou.

Všechna vozidla mají certifikát XL CODE, jsou udržována v perfektním technickém stavu a prochází pravidelnými kontrolami.

Logistika

Našim zákazníkům se snažíme vždy plně vyhovět a poskytnout jim komplexní služby, související s přepravou zboží. A proto, mimo mezinárodní autodopravy, poskytujeme také možnost uskladnění zboží v našich střežených a temperovaných halách. Skladové haly se nacházejí v Chebu blízko hranic a mají rozlohu 2000 m2.

Díky našim službám, budete mít jistotu, že se Vaše zboží dostane k Vašim zákazníkům vždy v pořádku a včas.

Pojištění nákladu

S námi se o bezpečnost Vašeho zboží bát nemusíte. Jsme spolehliví, jezdíme vždy zodpovědně a bezpečně, a pro případ, že by se stala jakákoliv nehoda, máme u všech našich vozů uzavřené pojištění nákladu na všechna rizika a to až do výše 600 tisíc EUR.